Vaata meid uudistes jaapurikad 21. veebr

Kommentaarid: 0
TV3 käis uudistamas, kuidas me usinalt katuseid puhtaks roogime:
http://www.tv3.ee/content/blogcategory/429/583/
Loe lisaks

Pealinnas tuleb jääpurikate tõrjujaid kaks päeva oodata jaapurikad 08. jaan

Kommentaarid: 0
Tallinnas tuleb praegu jääpurikate tõrjujaid oodata vähemalt kaks päeva, kuna töömeestel on purikate rohkuse tõttu päevad väga töörohked.
REKLAAM
Loe lisaks

Mupo on algatanud jääpurikate kohta ligi sada menetlust jaapurikad 08. jaan

Kommentaarid: 0
Munitsipaalpolitsei on algatanud üle 90 menetluse kõnniteede kohal rippuvate jääpurikate kohta. Loe lisaks

Lume ja jääpurikatega on palju muret jaapurikad 08. jaan

Kommentaarid: 0
08.01.2010 22:56
Tiina Jaakson

Alates jõulude eelsest nädalast on Tallinna tänavatelt kokku kogutud ligi 40 000 kuupmeetrit lund ning muret teeb ka jääpurikarohkus.

Ehitusjärelevalvega tegeleva ehitusekspertiisibüroo juhataja Teet Sepaste soovitab aga majade omanikel katustelt lund rookima asuda. Jääpurikarohkus lubab tal aga juba praegu ennustada vihmaveerennide müüjatele ilusat ja klientiderohket kevadet, sest purikad kaaluvad palju ja lõhuvad renne, vahendas "Aktuaalne kaamera"..
Loe lisaks

Kus varitsevad inimesi jääpurikad? jaapurikad 07. jaan

Kommentaarid: 0
Talv on ilus. Jääpurikad on ilusad. Õhtuleht pakub ülevaadet erinevatest Tallinna jääpurikatest, mis võivad alla kukkudes eluohtlikuks muutuda. Loe lisaks

Mupo palub majaomanikel eemaldada ohtlikud jääpurikad ja puhastada kõnniteed idisblogipostitus, mis kirjeldab viimaseid uudiseid. jaapurikad 07. jaan

Kommentaarid: 0

Tallinna Munitsipaalpolitsei Amet palub kõigil majaomanikel eemaldada katustelt suured ja ohtlikud jääpurikad, samuti tuleb majaomanikel puhastada lumest kinnistuga piirnevad kõnniteed ja sissesõidud.

Mupo peaspetsialist Henrik Normanni sõnul tuleb majaomanikel jääpurikatest tulenevatesse ohtudesse suhtuda täie tõsidusega. 

Loe lisaks