Mupo palub majaomanikel eemaldada ohtlikud jääpurikad ja puhastada kõnniteed idisblogipostitus, mis kirjeldab viimaseid uudiseid. jaapurikad 07. jaan

Tallinna Munitsipaalpolitsei Amet palub kõigil majaomanikel eemaldada katustelt suured ja ohtlikud jääpurikad, samuti tuleb majaomanikel puhastada lumest kinnistuga piirnevad kõnniteed ja sissesõidud.

Mupo peaspetsialist Henrik Normanni sõnul tuleb majaomanikel jääpurikatest tulenevatesse ohtudesse suhtuda täie tõsidusega. 

 „Kui purikate kõrvaldamine osutub hetkel võimatuks, siis tuleb jalakäijate ohutuse tagamiseks paigaldada ohtlikesse kohtadesse hoiatusmärgid ja piirdelindid. Soojade ilmadega tekivad katuseservadesse jääpurikad kiiresti ja seda tuleb jälgida pidevalt. Esmajärjekorras tuleb eemaldada jalakäijaid ohustavad jääpurikad,“ lisas Normann.
 
Samamoodi paneb Henrik Normann kinnistuomanikele südamele, et paljud majaomanikud ei ole veel puhastanud lumest kõnniteid ja sissesõite, mis on nende kohustus. Seda kohustust kontrollib MUPO järjekindlalt ja vajadusel alustatakse väärteomenetlust.
 
Tänahommikuse, 28. detsembri seisuga oli Tallinnas lumekihi paksus 19 cm. Vastavalt ilmaprognoosile lubatakse homme, 29. detsembri lõunast taas lumesadu. Ka praegune õhutemperatuur pluss üks kraadi soodustab jääpurikate tekkimist.

Originaarl artikkel

Kommentaarid: 0

Email again:
Lisa kommentaar
Nimi:
E-mail:  E-maili aadressi ei avalikustata
Kommenteeri: